X
تبلیغات
رایتل

خواص درمانی الماس

جمعه 4 مرداد‌ماه سال 1392 ساعت 15:17

الماس یا « سلطان سنگها »

باعث تقویت انرژیهای درونی فرد می شود و تردید و دو دلی و بی ثباتی درمردان را از بین می برد. هرچه کیفیت این الماس بهتر باشد اثر آن بیشتر است. الماس باعث تحرک و شادابی شخص می شود و عزت نفس او را افزایش می دهد.


استفاده های مفید از انرژی های موجود در این سنگ شامل:
- آرامش بخشیدن
- کنترل سیستم های الکترونی بدن انسان های زمینی و رساندن انرژی های مثبت به آنها
- تقویت انرژی های مثبت


آرامش بخشیدن
این نوع انرژی فقط در الماس های تراش داده شده وجود دارد که بسیار ضعیف است
طریقه استفاده :
یک قطعه الماس تراش خورده را به مدت سی دقیقه در آفتاب گذاشته و سپس آن را بر روی چشم سوم خویش قرار دهید . استفاده از این روش در برخی از افراد منجر به خواب خواهد شد . همچنین استفاده از این روش توسط خانم های بار دار ، باعث آرامش مادر و چنین می شود .


کنترل سیستم های الکترونی بدن انسان های زمینی و رساندن انرژی های مثبت به آنها
طریقه استفاده :
یک قطعه سنگ الماس تراش داده شده را به مدت سه دقیقه داخل آب جوش قرار داده تا بجوشد . بدین ترتیب انرژی های این نیرو آزاد گشته و به آب انتقال داده می شود . سپس ظرف را از روی حرارت برداشته و سنگ را نیز خارج نموده و بگذارید آب سرد شود و سپس روزی یک استکان از این آب پر انرژی بنوشید .


تقویت انرژی های مثبت
طریقه استفاده:
 چنانچه یک قطعه سنگ الماس تراش داده شده را به مدت ده دقیقه در فاصله ی ده سانتی متری چشم سوم خویش قرار دهید ، باعث تقویت انرژی های مثبت در بدن شما می شود.


توصیه:
الماس بی رنگ نتراشیده دارای نوعی انرژی است که جهت انسان ها مضر بوده و چنانچه انسان ها در کنار سنگ الماس نتراشیده و در آفتاب قرار گیرند ، دچار سر درد خواهند شد .

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد